Ty sa pýtaš, ja odpovedám

 

Koľko trvá dodanie svadobných fotografii?

S fotkami nezdržiavam a do práce sa púšťam hneď po nedeľnom reštarte. Zvyčajne svadobné fotky zasielam do 3 týždňov.

Stretneme sa aj pred svadbou?

La rande-vous pred svadbou je najlepšia cesta ako sa oťukať a podkuť moju prácu s tvojimi očakávaniami. Na výsledku nezáleží iba tebe, ale aj mne. A to veľmi. Pri kávičke dáme debatu o tvojich postojoch, očakávaniach, harmonograme svadby atď. Naše úsilie sa určite prenesie do ešte lepšieho výsledku. Keď sa nedá, nevadí. Budeme si volať, mailovať, skypovať, chatovať.

Čo všetko je v cene a čo nie je?

V cene sú na dohodnutý čas moje ruky, oči a inštinkt fotografa. K baleniu pripájam aj moju kreatívnu časť, zmysel pre detail a cit pre výštižnú chvíľu, ktorá poochveje aj tú najchladnejšiu dušu. Zadarmo pridávam svadobný obal. Aj keď bude svadba na druhom konci Slovenska, rád prídem. Jediné, čo si účtujem naviac, sú výdavky spojené s cestou na tvoju svadobnú párty.

Fotíš iba svadby?

Nie, nie, nie. Fotím všetko. Moji zákazníci si ma objednávajú nielen na svadbu. Fotím portréty rodín, stužkové, malé bábätka alebo deti.

Fotiť sa v deň svadby je pre mňa stres. Chcem na to pokoj. Je možné fotiť svadobné fotky inokedy ako v svadobný deň?

Áno, samozrejme. Chápem, že pre niektoré nevesty je lepšie fotiť v pokoji, užiť si aj atmosféru samotného fotenia. Na svadobné fotografovanie portrétových fotiek sa dohodneme bez problémov aj v iný deň.

Tatry – Demänovská jaskyňa – let balónom  – potápanie pod vodou

Netradičné miesta na portrétovú svadobnú fotografiu sú pre mňa výzvou a inšpiráciou, preto sa nebojte navrhnúť mi niečo “iné”.

Miesto konanie svadby: druhý koniec Slovenska

To, kde sa svadba rozbalí v celej kráse, pre mňa nehrá rolu. Prídem na každú svadbu kdekoľvek na Slovensku.

 

Wedding photographer Martin Brejka (Žilina, Slovakia) | MyWed
follow me on facebook