fbpx
MENU

CENNÍK

Zachytím vaše jedinečné momenty.

Association

of Professional

Photographers

of Slovak Republic

Cech Fotografov

VAŠA SVADBA

je nezabudnuteľný okamih v živote

S mojou fotografiou zachytím autentické momenty a emócie, ktoré vytvoria váš jedinečný príbeh. Nebudem len fotografom, ale súčasťou vášho dňa, prirodzene zachytíme každý okamih od rána do noci. Moje fotografie vám umožnia znovu prežiť tento dôležitý deň navždy. Vaša svadba nie je pre mňa iba prácou, je to váš príbeh, ktorý si cením a ctím.

CELODENNÁ SVADOBNÁ REPORTÁŽ

780€

  • KOMPLETNÉ ZACHYTENIE VÁŠHO SVADOBNÉHO DŇA: Prežite svoj výnimočný deň v celej jeho kráse, od ranných hodín až po 1:00 hodinu ráno.

 

  • SVADOBNÉ PORTRÉTY NA MIESTE: Nafotíme vám nádherné svadobné portréty priamo v deň svadby. Žiadne umelé pózy, len prirodzená krása.(Pri rezervácii celodenného svadobného balíka je súčasťou ponuky fotografovanie (rande) alebo svadobné portréty mimo svadobného dňa – ZDARMA) 

 

  • DIGITÁLNE FOTOGRAFIE V PLNOM ROZLÍŠENÍ: Každý zachytený okamih vám odovzdám vo forme digitálnych fotografií v plnom rozlíšení. Zaručujeme vám minimálne 500+ fotografií. 

 

  • POST-PROCESSING: Každú jednu fotografiu precízne upravím, aby zachytila krásu a atmosféru vášho dňa. 

 

  • RÝCHLE DORUČENIE: Všetky fotografie vám odovzdám na elegantnom USB kľúči v darčekovom balení do maximálne 40 dní. Tak budete môcť svoje spomienky s láskou a hrdosťou zdieľať so svojimi blízkymi. 

 

  • DOPRAVNÉ NÁKLADY: Cena dopravných nákladov je vypočítavaná individuálne, avšak max. 25€/100 km, vzdialenosť sa ráta od Žiliny. Pri rezervácii celodenného svadobného fotografovania si dopravné náklady do vzdialenosti cca 50 km od Žiliny NEÚČTUJEM. 

 

  • POPLATOK ZA REZERVÁCIU TERMÍNU je 150€. Rezervačný poplatok sa potom odpočíta od celkovej ceny fotenia.
CLOSE
KONTAKT