fbpx
MENU

FAQs

Zachytím vaše jedinečné momenty.

• Čo fotíte?

Fotím vlastne všetko. Ale najčastejšie svadby. Mám rád svadobné reportážne fotografie, také to zdokumentovanie celého svadobného dňa a tiež portréty, nenútené, neštylizované, prirodzené. Ale fotím aj rodinky, stužkové slávnosti, malé bábätka alebo deti.

• Koľko fotografií môžeme očakávať a koľko z nich bude upravených?

Každé fotografovanie je iné. Pri celodennej svadobnej reportáži je to minimálne 500 fotografií, zvyčajne viac. Všetky fotografie, ktoré vám odovzdám, budú upravené.

• Stretneme sa aj pred svadbou?

Stretnutie pred svadbou je najlepšia cesta ako sa trochu spoznať. Na výsledku nezáleží iba vám, ale aj mne. A to veľmi. Preto s vami rád preberiem vaše postoje, čakávania, harmonogram svadby atď. Naše úsilie sa určite prenesie do ešte lepšieho výsledku. Ak sa stretnúť nedá, nevadí. Budeme si volať, mailovať, skypovať, chatovať.

• Koľko trvá dodanie svadobných fotografii a akou formou?

Zvyčajne svadobné fotografie zasielam do 4 týždňov. Zasielam ich v elektronickej podobe a odovzdám vám ich aj na USB kľúči v ozdobnom obale.

• Je možné fotiť svadobné portréty inokedy ako v svadobný deň?

Áno, samozrejme. Chápem, že pre niektoré nevesty je lepšie nafotiť portréty v pokoji, užiť si aj atmosféru samotného fotenia. Netradičné miesta na portrétovú svadobnú fotografiu sú pre mňa výzvou a inšpiráciou, preto sa nebojte navrhnúť mi niečo “iné”, pri fotení mimo svadobný deň je na to priestor.

• Miesto konanie svadby: Druhý koniec Slovenska. Prídete?

To, kde sa svadba koná, pre mňa nie je dôležité. Prídem na každú svadbu kdekoľvek na Slovensku. Cenu za dopravu dohadujem individuálne, ale nikdy to nie je viac, ako sú skutočné dopravné náklady.

• Čo ak zlyhá technika?

Pre takýto prípad so sebou nosím záložnú aparatúru - fotoaparát, objektívy, blesky, pamäťové karty.

CLOSE
KONTAKT